SÁEZ KULE VİNÇLERİ


İlk Sáez vinci otuz sene önce üretilmiştir. O günden bu yana şirket, yurt içzinde ve yurt dışında tanınan, İspanya’nın önde gelen kule vinç üreticisi olmuştur.

İşimizin karakteristiğini; yenilik, makinelerimizin uygulamalarını geliştirme istekliliği ve aşılması imkânsız görüleni aşma azmi oluşturmaktadır. 20’den fazla vinç modeli üretmekteyiz. Bu vinçler, gelişmiş teknoloji çözümleri, bilgi, malzeme ve hizmetlerdeki en son gelişmelerle birleştirmektedir.

Üretim sürecimiz başta CE, ISO, IEC, DIN, FEM ve UNE olmak üzere en önemli kalite standartlarına uygundur.

Tüm hızlı montaj vinçlerimiz ve kule vinçlerimiz TÜV sertifikası almıştır.

Elde etmek istediğimiz, yüksek standart yardım ve hizmet etmektedir. Bu nedenle, en iyisini yaratmak istiyoruz çünkü üretmek her zaman insanların en büyük hayali olmuştur.

En iyi makineleri yaratmak: daha dayanıklı ve güvenilir, daha emniyetli, daha çevik, daha güçlü ve operatör tarafından daha kolay kumanda edilebilirlik, çünkü şirketimizin odağında insan vardır.LIEBHERR KULE VİNÇLERİ


Liebherr AG, uluslararası grubun İnşaat Vinçleri iş kolunu oluşturmaktadır. Her türlü sistem, büyüklük ve uygulama için vinç içeren Liebherr’in inşaat vinçleri programı bu özelliği ve çok yönlülüğü ile benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

Liebherr, her türlü sistem ve boyutta kule vinçleri sağlamaktadır: katı duvarlı ya da kabinli binalar için hızlı- kurulum vinçleri, tramvaylı, dirsekli, teleskopik, mafsallı, açılır kapanır ya da özel amaçlı vinç kolu olan kolay kurulur vinçler.

Liebherr vinçleri her şekilde kullanılabildikleri için ekonomik bir tercih sunmaktadır. Bu ürünler, yüksek binaların içi ya da dışı için tırmanma vinci olarak işletilebilmekte, ya da sabit kurulumlarda, vidalı krikolarda, raylarda, tekerleklerde ve palet sistemlerinde kullanılabilmektedir.